titul

Třebčický zázrak!

popelnice

zamek

Dneska slavíme ohromný úspěch našeho spolku! Sice nemáme kde, klub V Třebčicích, který byl hojně navštěvovaný je starostkou Melicharovou bezdůvodně zavřený, ale přesto slavit budeme!

Proč slavíme?

Ani ne do 24 hodin od zveřejnění našeho článků, že je u popelnic dlouhodobě bordel a stále otevřený zámek, byly tyto věci vyřešeny, uklizeny a odvezeny.  A koupen zcela nový zámek, který je i zamčený! Třebčický zázrak. Nyní je tam čisto a hezky. Bohužel Černá skládka o kousek níže tam zůstala. Bude taky někdy uklizena? Stížnost na úřad poslána byla, při nečinnosti pošleme rovnou na příslušný úřad.

Proč náprava trvala tak dlouho?

Nepomohli stížnosti ústní, přímo do očí, ani stížnosti písemné a zafungoval až zveřejněný článek u nás na hlídacím webu spolku za obec krásnější. A do 24 hodin bylo uklizeno.😊  Je to ohromný úspěch, zadostiučinění a potvrzení, že to, co děláme funguje! Vlilo nám to novou krev do žil a budeme pokračovat ještě s větším intenzitou, než předtím! Věci jdou změnit!

Kdo to uklidil?

Michal Palacký napsal: Dnes jsem uklidil s Petrou Palackou odpad u popelnic za pomoci Simony Heroutové a Jana Škopka.Vše nám trvalo necelou půl hodinu a ještě jsme se u toho pěkně zasmáli...
Naše rekace: Děkujeme za uklizení. Náš pejsek už se tam snad nezraní. Hafi Haf!
 

Co dál?

A že by vedení obce třeba napadlo udržovat tam pořádek pravidelně? Možná je to i napadne.
 
Máte také nějaký dlouhodobý problém a obec vám nepomohla. Chcete ho vyřešit do 24 hodin? Obraťte se na nás a třeba se to pohne? 😊
 
Váš spolek za obec krásnější
Autorem článku Andrea Kapsová
 
samson
 
 

Elektronický podpis

Petice
za rezignaci / odvolání starostky obce Třebčice,
Svatavy Melicharové
 
Váše údaje v rámci GDPR nebudou nikde zveřejněny. Pouze kompetentním orgánům k ověření.