titul

Předvánoční úklid

uklid

Byli jsme se projít se psem za závoru po cestě na Želvice a něco bylo jinak. Viz obrázek výše. Poznáte co? Něco se na té cestě změnilo, jen jsme nevěděli hned co? „Skládka,“ došlo nám. Ano, černá skládá, která tu smrděla skoro půl roku, jejíž vznik se datuje ještě za předchozího vedení obce, byla najednou pryč. Už jsme si na ní tak zvykli, že nám dokonce i tak nějak chyběla :-)

Děkujeme "někomu?" za její uklizení. Škoda, že to nešlo hned po 1. nahlášení na úřadě, i mnoho apelech. Smutné byly i hádky, že skládku si má uklidit vlastník, stát ČR, nebo argumenty, že není v katastru obce apod. Bylo to skutečně třeba?

Připisujeme si další ohromný úspěch pro náš Spolek za obec krásnější. Ten název se skutečně povedl, kdybyste jen věděli, kdo ho vymyslel, to by bylo překvapení 😊

Úspěchy našeho spolku za 14 dní od vzniku:

  • Po téměř 3 měsících uklizeno u popelnic.
  • Po téměř půl roce uklizena černá skládka.
  • Vyhození senioři a jejich přátelé z úřadu se budou moct opět na úřadě scházet.
  • Neověřeně, ale prý místostarostka Šampalíková osobně volala Seniorce, a omluvila se jí za to, že ji nepopřála k narozeninám rozhlasem ve správný den. Podle nás už nezapomene.
  • Ohromná návštěvnost webu.
  • Funkční opozice, kontrola a rovnováha sil v obci.

Má to i další kladné stránky

  • Celé Nepomucko poznalo úžasného kreslíře a karikaturistu Jirku, který na FB přidává své výtvory. Možná přijde nějaká nabídka, aby kreslil do Nepomuckých novin apod?

Kromě kritiky také chválíme a ze současného vedení jsme si vybrali Jindřicha Martínka, kterému za to ohromné množství práce, které dosud udělal dáváme 1*. Jen tak dál Jindřichu.

 

Není zač
Spolek za obec krásnější
JH
 
 
 

Elektronický podpis

Petice
za rezignaci / odvolání starostky obce Třebčice,
Svatavy Melicharové
 
Váše údaje v rámci GDPR nebudou nikde zveřejněny. Pouze kompetentním orgánům k ověření.