titul

Neoprávněné přivlastnění obecní cesty?

1
 
2
 
Tento námět a článek nám byl předán ke zpracování. Autor námětu si přeje zůstat v anonymitě, ale redakce zná jeho jméno.
Jindřich Martínek byl SMS dotázán, zdali by se k věci vyjádřil. Dosud neodpověděl.
 

Drzost zastupitele a předsedy kontrolního výboru v obci Třebčice, Jindřicha Martínka nezná mezí. Jindřich Martínek drze a bez jakéhokoli většího nároku má zatarasenou obecní cestu. Je uzavřena, kovovou brankou zřejmě bez jakéhokoli povolení, natož stavebního. Za zavřenou brankou parkují 2 auta, on a jeho manželka, kde opět porušují zákon, tkz. pevná překážka na veřejné komunikaci. I kdyby se branka otevřela, nedá se tam autem projet, viz foto výše. K tomu všemu tam mají vypuštěného na volno psa. Oficiální cesta k ČOV je zahrazena dohromady 3 brankami. Martínkovi a jeho soused, bývalý starosta Palacký si tam z veřejné, obecní cesty udělali oplocené nádvoří. Ta arogance a drzost je neskutečná.

Proč jim to tak dlouho vychází?

Plno lidí a nebylo jich málo, kterých jsme se na tento problém zeptali to vadí, ale bojí se cokoliv udělat, řešit to, nahlásit. Branky vznikly za bývalého starosty a nyní, když je Martínek zastupitel a předsedou kontrolního výboru a starostka je nakloněna na jeho stranu, tak už zase nikdo nic neřekne.

Tímto vyzýváme starostku Svatavu Melicharovou, aby okamžitě zajistila nápravu, aby byly odstraněny na náklady majitelů všechny neoprávněné branky (ne otevřeny - odstraněny) a byl tak umožněn volný a libovolný průjezd, bez stojících aut, psů a jiného nepořádku na obecní cestě. Když jste vyzvali jistého pána v obci, aby odstranil trampolínu, udělal to obratem do druhého dne, bude to s panem Martínkem stejné, i když je leader vaší kandidátky?

Pane Jindřichu Martínku,

  • Odstraňte zcela a na své náklady vaší kovovou branku, kterou jste si zahradil obecní cestu, která patří všem, a nikoliv jen vám.
  • Neparkujte na obecní cestě, ani Vy, ani vaše manželka. Nedá se tam projet.
  • Vašeho psa si uvažte, bez dozoru nesmí běhat po obecní cestě.
  • Vaše nějaká slovní úmluva, dokud vaše dítě nevyroste už neplatí, a nemá v zákoně obdobu.
  • Až tak učiníte, omluvte se a rezignujte na post zastupitele a předsedy kontrolního výboru.

Nenastane-li brzy náprava, bude na vás podáno oznámení na patřičné úřady.

Spolek za obec krásnější

Elektronický podpis

Petice
za rezignaci / odvolání starostky obce Třebčice,
Svatavy Melicharové
 
Váše údaje v rámci GDPR nebudou nikde zveřejněny. Pouze kompetentním orgánům k ověření.
 

ZmapujTo